Дахові вікна

Виробництво, реалізація, монтаж, гарантія

 • «Velux» виробляє високоякісні мансардні вікна понад 60 років. Передові характеристики даного продукту забезпечують створення ідеальних умов у будь-якій оселі, завдяки комбінації щедрого світла, свіжого повітря та гарного виду. «Velux» займає першість у автоматизованих рішеннях. Натисканням кнопки можна керувати усіма встановленими в будинку вікнами «Velux» та аксесуарами. Система дозволяє зберегти установки для зручності та простоти.

  Елементи дахового вікна «Velux»

  • Ролети та маркізет
  • Комір
  • Мансардне вікно
  • Гідро/теплоізоляція
  • Фірмові відкоси
  • Штори чи жалюзі

  Високоякісне та конкурентне обладнання для встановлення мансардних вікон «Velux», що включає ізолюючі відкоси та коміри, забезпечує кожного разу простий та професійний монтаж.

  Знайдіть натхнення та ідеї для Вашої оселі та створіть власний простір під дахом з мансардними вікнами «Velux», сонцезахисними аксесуарами та елементами декору.

  «Готові рішення» — це продумані комплекти продукції «Velux» для різних типів кімнат та стилів мансарди. У кожному комплекті передбачено захист від спеки, шуму та комах. Продумано усе для надійного монтажу.

  Галерея дахових вікон «Velux»

 • Фірма «Fakro» — один зі світових брендів серед виробників дахових вікон. В Україні «Fakro» з 1998 року є незмінним лідером продажів, що займає понад 60 % ринку дахових вікон. Мета діяльності фірми — це досягнення найвищої якості продукції та задоволення потреб найвибагливіших споживачів, піклування про їх здоров'я та безпеку, а також про захист навколишнього середовища.

  «Fakro» пропонує багато цікавих конструктивних рішень, які гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші, зокрема: дахові вікна різних конструкцій і способів відчинення — обертальні, відхильно-обертальні; аксесуари до дахових вікон — жалюзі, штори, ролокасети внутрішні та зовнішні, зовнішні маркізи, системи електроуправління вікнами та аксесуарами.

  Метою фірми «Fakro» є постачання продукції найвищої якості, яка відповідає очікуванням клієнтів у всьому світі.

  «Fakro» пропонує багато цікавих конструктивних рішень, що гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші.

  Мета діяльності фірми — це досягнення найвищої якості продукції та задоволення потреб найвибагливіших споживачів.

  Галерея дахових вікон «Fakro»